Pas fotos ku shfaqej me Ana Lleshin në shtrat, të cilën Arjon Luli e publikoi në Instagramin e tij, 26-vjeçarja sqaroi gjithçka në puntatën e djeshme të “Përputhen”. Ana ka diçka për të të thënë pas refuzimit të Rinianit për të dalë me të nga “Përputhen”. Ajo ftoi Rinianin, djalin me të cilin kishte pasur takime, që të dilnin së bashku nga programi. Ana shprehet se përpiqet të mos e ekzagjerojë siç bëjnë shpesh vajza të tjera. ka shkruar në video teksa iu ka bërë tag edhe dyshes.Ndryshe, nuk dihej raporti i … Së fundmi ajo përmes një IstaStory të publikuar në rrjetin social Instagram ku shihet me fasho ka zbùluar se ka bërë një ndërhyrje estetike në hundë për t’u ndjerë sa më mirë me veten. Datën dhe arsyen pse i publikova do i them […] Bukuroshen tashmë e shohim më shpesh në television, në rrjetet sociale ku shpesh debaton për tema të ndryshme sociale. Po ashtu ishte vetë Ana, e cila e bëri të ditur nëpérmjet një videoje të publíkuar në Instagram. Dy ish konkurrentët e emisionit janë takuar. Pas emisionit, Ana tha se nuk e priste që Riniani ta refuzonte e se madje kishte mbetur e zhgënjyer. View this post on Instagram . Ana Lleshi është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë pas daljes së saj nga Përputhen. Ana u largua mes lotësh, duke prekur publikun dhe vajzat e studios. Ana Kauri zbuloi të dielën në “Për’puthen Prime” se kishte vendosur që të largohej nga programi, pasi nuk e gjente më veten aty. Por, duke u larguar, ajo kërkoi nga Riniani që të dilte së bashku […] Madje, sot ajo vetë na ka treguar pamjen e saj me hundën e re, teksa duket shumë e lumtur me këtë ndryshim. Duke folur nëpërmjet “Skype”, për shkak se nuk ishte në gjendje që të vinte fizikisht në studio, Ana mes lotësh tha: “Eshtë moment i vështirë, por ajo Ana Kauri të dielën u largua nga emisioni “Përputhen”, ngase nuk e ndiente se duhej të vazhdonte më tej të ishte pjesë e programit. Ana Kauri zbuloi të dielën në “Për’puthen Prime” se kishte vendosur që të largohej nga programi, pasi nuk e gjente më veten aty. Përmes një postimi në Instagram, Ana bëri të ditur se sonte rikthehet në “Përputhen” dhe vjen në cilësinë e prezantueses. Ajo publikoi një video në profilin e saj në Instagram ku shihen Ana dhe Fationi duke diskutuar. Por Ana si duket ka hequr dor nga “Perputhen” pasi nuk e ndjek më në rrjetin Social Instagram asnjë konkurentë dhe po paralajmëron diqka të re. "Ëndrra e të gjitha femrave, edhe e Sindit", thotë Ana. Përmes një postimi në Instagram, Ana bëri të ditur se sonte rikthehet në “Përputhen” dhe vjen në cilësinë e prezantueses. Konkurrenti i “Përputhen”, Arjoni, arriti të trazojë ujërat në ‘Përputhen’ me anë të një fotoje në Instastory, ku ai shfaqet në shtrat me një vajzë, për të cilën thotë se është Ana, foto të cilat po bëjnë xhiron e rrjetit. Por Riniani e refuzoi. Në sy të bie komenti i Fatjonit, i cili la disa emoji, duke nënkuptuar se i … Para pak ditësh u bë kryefjalë e medieve rozë një fotografi e Anës nga reality “Përputhen” dhe reperit kosovar Bardhi, shkruan Onair. Olsën e pyetën lidhur me atë përse Ana po shihet në prapaskenë, ngase gjatë xhirimeve të skenës së përleshjes mes Erit dhe Dorit, ajo u pa bashkë me anëtarët e tjerë të ekipit. Share on Facebook Share on Twitter. A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) Ndërkohë, nga “Për’puthen” u përjashtuan përfundimisht mbrëmë edhe dy konkurrentët, ... Jo gjithçka është siç duket në Instagram! Ndërkaq, teksa bëri një postim falenderues në Instagram për produksionin, u vu re komenti i Fation Kuqarit. Por për të gjithë ata që janë kuriozë të dinë nëse Ana është single apo e […] Pas largimit të saj nga reality show, ajo ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e shumtë në “Instagram”, ku ka mirëpritur pyetjet e ndryshme nga ana e tyre. Ana 1 e Përputhen kapet mat me Erlindin: Po i jepte paracetamola?! Sapo Ndodhi: Keqpërdorim i subvencioneve, arrestohen zyrtari komunal në Gjilan dhe një fermer. Ana Kauri, një ndër vajzat konkurrente të emisionit, ka publikuar një video krahas tij në Instagram. Ana Lleshi dhe Arsimi, (Ish-konkurrente te Perputhen) 28 Mars, 2021 10:25 TIRANË- Disa ditë më parë në media nisën të qarkullonin lajme se dy ish-konkurrentët e “Përputhen”, Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje dashurie. Ana e “Përputhen” e pranon lidhjen me reperin kosovar? Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana 1 prej disa kohësh nuk është më pjesë e programit, por ajo vazhdon të … Ajo shpesh është kritikuar nga fansat dhe ndjekësit e saj për hundën dhe vazhdimisht pyetej … Rekomandime. Këtë herë, Ana Lleshi doli në takim me Arjon Lulin, i cili dukej shumë i tërhequr fizikisht ndaj bukuroshes 25-vjeçare. Dëgjon këngën e tij në makinë e poston në Instagram! “Pantera zgjohu se do ikim te puntata! https://www.periskopi.com/ana-e-perputhen-tregon-se-per-cka-u-pendua-ne-jete Ana tashmë do të jetë pjesë e stafit realizues të programit, e këtë gjë e konfirmoi vet autorja e programit, Olsa Muhameti. I drejtuar nga moderatorja Bora Zemani , emisioni ka arritur sukses te madh shikueshmerie . Ajo shprehet se Atdheu është ëndrra e të gjitha femrave. “Shihemi sot tek “Për’puthen”, me nje perputhje ndryshe”, ka shkruar ajo sipër fotografisë. Fillimisht ajo kërkoi të përballej me Rinianit dhe ky i … Ndonëse kanë patur mjaft debate bashkë, për largimin e Melisës ka reaguar, Ana Kauri. Pas largimit të saj nga reality show, ajo ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e shumtë në “Instagram”, ku ka mirëpritur pyetjet e ndryshme nga ana e tyre. Këto imazhe bënë të lindin dyshime se Arsim Abdyli dhe Ana Lleshi kanë diçka mes tyre, megjithatë nuk dihet se si qëndron e vërteta. Pasi doli nga programi, Ana postoi një imazh në Instagram, ku falënderoi të gjithë që ishin pjesë e këtij rrugëtimi të saj. “Bëre […] Lajme të ngjashme. Megjithatë, ajo thotë se e kupton veprimin e tij, pasi ajo nuk i krijoi siguri “Nuk e prisja, jam e zhgënjyer, por edhe e kuptoj sepse unë nuk i krijova siguri Rinianit, … “Kanë qenë kërcënime në Instagram të tipit pse bën ti kështu, të njohim shumë mirë se kush je ti, ti je ndryshe, nuk je ky njeri që hiqesh, ne do të demaskojmë, do të nxjerrim foto, do të të vrasim, do të të presim...”, tha Ana. “Kanë qenë kërcënime në “Instagram” të tipit pse bën ti kështu, të njohim shumë mirë se kush je ti, ti je ndryshe, nuk je ky njeri që hiqesh, ne do të demaskojmë, do të nxjerrim foto, do … Dyshja publikuan në Instagram disa foto, në të cilat të bie në sy divani i njëjtë. Arjoni përpiqej të krijonte momente intime me të, duke iu afruar më shumë se ç’duhej, si dhe duke i thënë: “Ti je ëmbëlsirë. “Bëre […] Pas famës në program, njëjtë kishte vepruar edhe Tea një tjetër konkùrrénte e “PërPuthen”. Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri e ftuar në “Trotuar” ka rrëfyer marrë kërcënime nga më të ndryshmet gjatë kohës kur ka qenë në program. Para disa ditësh, Arjoni nxori në rrjetin social Instagram një foto, ku shihej në shtrat me një vajzë, për Nëpërmjet një postimi në Instagram, ajo i uron më të mirat Melisës. Mirëpo Ana nuk e ka lënë këtë debat me kaq dhe ka thumbuar Elvisin në rrjetet sociale. 0 0. Miftarja ka një propozim interesant se si të mbahen dasmat. Ana Kauri të dielën u largua nga emisioni “Përputhen”, ngase nuk e ndiente se duhej të vazhdonte më tej të ishte pjesë e programit. Ana reagon në Instagram pas refuzimit nga Riniani Ana ka diçka për të të thënë pas refuzimit të Rinianit për të dalë me të nga “Përputhen”. Ma.shtrimi i madh i Teas, reagon ashpër Ana e Perputhen: Aman moj Tea, leri …(Foto) February 1, 2021 admin Showbiz 0 Konkurrentja e “Për’puthen”, Ana Kauri i ka reaguar ashpër ish-konkurrentes Tea Trifoni, e cila doli sot me një sqarim pas publikimit të fotove dhe videove ku shihej duke u puthur me ish-konkurrentin Beartin, shkruan Express. Ajo nuk e ka mbajtur dot gjatë fshehur dhe ka ndarë këtë “sekret” me ndjekësit e saj. Ana i propozoi atij që të largohet nga programi bashkë me të dhe të vazhdojnë njohjen jashtë, mirëpo kjo ofertë e saj nuk u pranua nga Riniani. Unë të ha krejt ty”. Ishte vetë Ana, e cila e bëri të ditur nëpërmjet një videoje të publikuar në Instagram. Ajo publikoi një video në profilin e saj në Instagram ku shihen Ana dhe Fationi duke diskutuar. Mbrëmjen e sotme, gjatë “Për’puthen Prime”, ajo ka ndarë me publikun vendimin e saj për tu tërhequr nga formati i dashurisë. Në një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram, ajo deklaroi se nuk gjy kon asnjë njeri për zgjedhjet e tyre, por thjesht Rinani nuk i ka dalë ashtu siç ajo e priste. Gjatë bisedës në studio, Ana vendosi që të tregonte se ka marrë kërcënime nga më të ndryshmet. Ana Kauri i ka dhënë fund rrugëtimit të saj në “Për’puthen”, duke u tërhequr nga programi. Emisioni ‘Perputhen’ ne Top Channel , eshte nje nga emisionet me te famshme dhe me te ndjekura ne Shqiperi . “Shihemi sot tek “Për’puthen”, me nje perputhje ndryshe”, ka shkruar ajo sipër fotografisë. Largimi i Fjorelës dhe i Shqipes, liroi vend për prurje të reja … Bëhen bashkë Fationi dhe Ana 1 e “Përputhen” 09/02/2021 02 Press Dy ish konkurrentët e emisionit janë takuar. November 15, 2020. Ajo ka bërë një kërkim në “google” për vejushën e zezë dhe ka postuar në Instagram një nga rezultatet. Ana Kauri u largua këtë javë nga “Përputhen”. Ana ka pranuar se fotografia që e publikoi Arjoni është e vërtetë.Protagonistët e emisionit “Përputhen” ditët e fundit kanë marrë vëmendje të madhe të publikut përmes veprimeve që po bëjnë. Këtë gjë e zbuloi autorja e emisionit Olsa Muhameti. “Çfarë po ndodh”? Pas largimit nga emisioni më i ndjékur dhe me i famshëm në Shqiptari, Ana Kauri ka vazhduar e qetë jetën e saj si një vajzë beqare. Këtë gjë e zbuloi autorja e emisionit Olsa Muhameti. Ana ka publikuar në Instagram një foto të saj, në të cilën vihet re hunda e fashuar. Ish-konkurentja e përputhen Ana Kauri, e cila u largua pak kohë më parë nga programi, ka pranuar se përdor fotoshop në postimet e saj në Instagram. “Pavarësisht çdo debati që kemi patur bashkë, të uroj më të mirat dhe të përmbushësh objektivat që i ke caktuar vetes”, ka shkruar Ana …

Die Jungfrau Von Orleans Raimond Charakterisierung, Antragsformular Lkw Führerscheinverlängerung Pdf, Offener Ganztag Glinde, Kind Zur Adoption Freigeben Sims 4, Im Hasengarten 28 Köln Pocher, Aquarium 300 Liter Juwel, Traumschiff Südafrika 2020, Adventskalender Maus Bücher,